Ženy

 

Někde hluboko v srdci máme všechny něco hlubokého a pravdivého. Co je podstatou ženského srdce? Po čem touží? Jak se může uzdravovat z ran a tragédií, jimiž v životě prošla? Kdesi mezi sny vašeho mládí a včerejškem se ztratilo cosi vzácného. Tím pokladem je vaše drahocenné ženské srdce (Stasi Eldredge)

V rámci sboru na P13 se konají setkání žen, kde se v rámci bezpečného prostředí mají možnost sdílet o radostech i zápasech, které jsou pro ženy charakteristické. Chceme tak vytvářet prostředí, kde se ženy mohou vzájemně povzbuzovat a hledat cesty, jak s Boží pomocí obstát jako manželka, matka nebo svobodná. Jak obstát v domácnosti, práci a v dalších oblastech i etapách života, kterými ženy procházejí.

 

Jarní dámský víkend

 

Milé dámy,

v životě neustále něco řešíme nebo rozhodujeme. A tak logicky také často potřebujeme dobrou radu, moudrého rádce. Jak ale poznat, kdo radí dobře a je skutečně moudrý? V Bibli Bůh moudrost slibuje každému, kdo o ní prosí - ale ruku na srdce: považujeme se za moudré? Co nám tedy chybí?
Moudrost je zvláštní fenomén - nemůžeme ji mít (ve smyslu vlastnit), ale podle Bible se moudrými můžeme stát. Jak být moudří v tomto světě a aktuální době, a speciálně jak nakládat s časem a budovat dobré vztahy, o tom budeme společně přemýšlet ....

Ve dnech 23. -24. března Vás zveme na jarní Dámský víkend. Akce se bude konat v Tuchoměřicích. Jako host přijala pozvání Kateřina Hodecová, redaktorka Radia 7.

Sejdeme se v Tuchoměřicích v 18h u společné večeře, na kterou jste srdečně zvány a rády ji pro vás připravíme. Takže POZOR změna, večeři si nevozte, chceme Vám dopřát příjemný víkend se vším všudy :-) Následovně, plynule navážeme na program a další aktivity.
Sebou spacák, případně ložní povlečení nebo nic, podle toho co vyplníte v přihlášce. Snídaně a oběd jsou zajištěny. Pro ty, které by se chtěly připojit až ráno, pomůžeme zajistit dopravu z Prahy. Pro maminky s miminky je možnost zajistit pokoj. Pokud už víte, že nejste schopny dorazit na 18h, prosím uveďte to do poznámky. Předpokládaný konec cca v 17h.
Cena 450,- (+ 50, - povlečení). Níže odkaz na formulář, kde se můžete hlásit. Přihlašujte se nejpozději do neděle 18.3.

Přihlášení - formulář

 

 

Rodinné centrum Rybičky

...aneb společně rosteme....

U dětí je růst vítán v každé oblasti a máme radost z každého pokroku. A i my bychom rádi připravili místo, kde se dá růst  a to v různých oblastech (zažít společně se svými batolátky radost z pohybu, užít si zpívání, vyrábění i odpočinek, ale také najít nové přátele a dozvědět se něco o Bohu, sdílet se o výchově, využít aktivit pro dospěláky s hlídáním dětí jako je rehabilitační cvičení, tvořivé dílny....). Rádi bychom vytvářeli příležitosti, kde se aktivně může zapojit celá rodina. Náš společný čas chceme zpestřit i speciálními akcemi jako jsou táboráky, přespávání tatínků s dětmi pod stanem, výlety, besedy, bazary, duchovní zamyšlení a další. Těšíme se na Vás a na společný růst :-).

Pravidelný program je od pondělí do čtvrtka od 9 do 12 hod. Více najdete na: mc-rybicky.webnode.cz/.