Titulní banner

Modlitby

Večery modliteb a chval 

Večery chval na 13ce jsou místem, kde společně přicházíme před Krále Králů. Chválíme ho, klaníme se mu, uctíváme ho, nasloucháme mu.. a to vše jako jedno tělo, jedna církev.

Součástí večera jsou i modlitby za různá aktuální i dlouhodobá témata. 
Zván je každý a každý kdo přichází se záměrem setkání s Bohem je srdečně vítán.
Večerem nás vede skupina Filipa Zavřela. Scházíme se cca jednou měsíčně.
  

Modlitební místnost na Třináctce

Modlitební místnost je malý pokojík v prostorách Třináctky, něco jako soudobá kaple. Není pochyb o tom, že modlit se můžeme úplně kdekoli. Tohle je však navíc místo plné inspirace, většinou tiché a klidné a tak nějak prostoupené modlitbami ostatních.

 

Blíží se advent a my si nechceme připomínat, kolik dárků ještě musíme koupit, ale to, že se narodil Ježíš a taky všechno to, co udělal a co to pro nás znamená. Chceme se setkat s Bohem milujícím, Bohem odpouštějícím, Bohem osvobozujícím, Bohem blízkým a hlavně Bohem naším a naším Pánem.

Místnost bude tentokrát otevřena dokonce třikrát - tři pátky 1.12.2017, 8.12.2017 a 15.12.2017. První hodina začíná v 7:00 ráno a poslední je od 21:00 do 21:59. Přihlašovat se do řetězce můžete na  http://www.modlitby24-7.cz/praha/rozpis .

 

Do modlitební místnosti můžete přijít sami nebo se domluvit s přáteli či přijít jako celá skupinka. Po domluvě by bylo možné využít i Rybičky, kdyby si maminky chtěly během modliteb vzájemně pohlídat děti.

 

Pokud se Vám pátky nehodí, nebo byste rádi přišli v jiný čas, tak mě prosím zkontaktujte a nějak to vyřešíme. Pokud máte klíče od sboru, tak nic nebrání tam přijít kdykoliv, místnost je stále přístupná. V případě zájmu mohu zapsat Vaší hodinu i do tabulky, abyste měli jistotu, že se nesrazíte s někým dalším.

 

Ty z vás, kdo netuší, co je 24/7, nebo to zapomněli, odkážu na http://www.modlitby24-7.cz, kde najdete všechny informace o hnutí 24/7 a případně se samozřejmě zeptejte osobně mě, Marie nebo kohokoli, kdo v místnosti někdy byl. Myslím, že jde o úžasnou věc a že nikdo hodiny vyčleněné jen pro Boha nelitoval.

 

 

Požehnaný advent přeje,
                            Marie Eckhardtová a Alan Eckhardt